Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/adlinks/public_html/70z7wni/p60lj.php on line 143

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/adlinks/public_html/70z7wni/p60lj.php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code on line 156
Histori Erosi Seks Si Me Qiu
Britanikët e kanë quajtur miqësi me benefite: Bëhet fjalë për miqësi me diçka më tepër, domethënë seksin. Histori Seksi Te Verteta 2016. Jam shum seksi. Tani unë bëj seks edhe me shoqen edhe me burrin e shoqes, ndërkohë që bashkëshorti im nuk e ka idenë për këtë gjë”. Ju lutem mos më gjykoni se kështu erdhën rrethanat e jetës sime. pershendetje lexues te dashur, kjo histori qe po ju tregoj ka ndodhur para 1 viti, jam i martuar jam 32 vjeq, dhe jetoj ne nje shtet te perendimit, afer i kam edhe familjen e gruas ku ka edhe vllaun e martuar, gruja e mikut tim, ne mosh 5 vjet me e re se un sa her qe shkoj per vizit me shikonte me nje shikim disi provokues, por duke patur parasysh qe ajo asneher nuk kishte mundsi te ishte. -Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Unë në fillim e kundërshtova por më pas më pëlqeu ideja. Por tani unë kam rënë brenda me të dhe e kujtoj çdo moment, madje edhe kur bëj dashuri me gruan. ishaa nje vajz e djegur per seks te zjarrt nje nat prej netve te veres isha vetem ne shtepi dhe sdi se si me erdhii nje ndjenj per sex sa nuk vonova shum dhe e thirra nje shok timin per te ber sex pasi edhe ai ishe sikur un i flakur ai meniher pas 15 min arriti tek un hyri brenda un pa i ofruar asgje per te pir dhe pa e pytur asgje iu leshova ne preher dhe fillova ta puth me sa forc qe kisha. McElmeel 9780143028246 0143028243 Laugh All the Way to the Vote Bank, Pamela Philipose. I kam tre fëmijë, të rritur. Edhepse kaloj një kohë e gjatë deri sa burri im dhe ai u pajtuan njëri me tjetrin unë përseri nuk mund ta harroja atë dhë nuk mund ta harroja ftyrën e tij. Një ëndërr e përkufizuar si shumë e "shëndetshme". Lirinë dhe vetqeverimin tonë e kemi marrë me pahir, rrëmbyerë me fuqi. One of the world's largest video sites, serving the best videos, funniest movies and clips. -tha Sabrina e pastaj ishte bashkèshorti i saj qè vazhdoj. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10 » Seks me vellain Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10 » Foto te Genta Ismajlit Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi. kesaj radhe do tu tregoj per historine me vjerren time pra mamane e nuses. Seks ne prag te marteses Me kujtohet hera e fundit qe isha ne krahet e tua. Një i ri tregon se ka kryer marrëdhënie seksuale me tezen e tij" "Unë jam 22 vjeç. 7 months ago Postlajme. Një njohuri e mirë e anatomisë tuaj dhe të kuptuarit e mirë të funksioneve trupore, janë thelbësore në mënyrë që ju të humbni virgjërinë tuaj me pak dhimbje dhe të fitoni kënaqësi. I kapi penisin që e gjeti kollaj, për tja ngrefur dhe ju mrrol përgjatë trupit ashtu me gjuhë akoma të trashur nga vera e ndërzimi i sapo kryer per turp. Nuk ka rendesi sa vjeç je apo cilat jane rrethanat, te berit seks per here te pare eshte nje gje e rendesishme. Dukej që kryente seks rregullisht, edhe pse kishte kohë që ishte e divorcuar. Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32… Lexo më gjërësisht. Në moment menduan se mos ishte e gjithë kjo ndonjë lojë si ato me kamera të fshehta, pasi banakieri e shikoi notën 5 euro me habi, por nuk tha gjë. Ishte 14 shkurt 2015, ne si gjithë çiftet e tjera dolëm për të darkuar bashkë. Kam pasur natë vetëm për seks por asnjë lidhje serioze. Model rancangan ini cocok untuk kondisi yang tidak dimungkinkan diakukan pre test atau ketika dikhawatirkan akan adanya interaksi antara pre test dengan perlakuan yang diberikan. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Forum seks shqiptar Ora është Thu Aug 22, 2019 9:39 am Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Pershendetje staf i nderuar ! Pik spari deshta tju pershendes , se me te vertet ne kohen e lire hy ne faqen e juaj dhe lexoj pyetjet e personave me probleme te ndryshme dhe e shoh se kan marre ndihme nga ju , gje qe me beri te jau tregoj nje histori timen qe e mbaj brenda vetes 12 vite me radhe !. Por ama emocionet që mi jepte kushërira nuk mi jepte asnjë. 0 Fal 3 Dëno. Është një histori e çuditshme që nis me një martesë, pastaj zënka e në fund ndarja. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Sme mungon asgje. Si bayi terus menerus berkembang dan belajar banyak hal. Një histori ndryshe nga herët e tjera ka mbërritur në rubrikën e psikologes së 'The Sun' e cila duket se do të ndezë mjaft debat. Deshiron te te qi me tha? po si i thashe po ajo mori vibratorin e steermadh. Me një gjoks të fryrë, formë vithesh si një zemër dhe një portret shumë rinor. Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32… Lexo më gjërësisht. madje burrin e lash ne shtrat,dhe u vesha. Pernik-pernik nilai “kacoi angi” ini memungkinkan masyarakat untuk bertoleransi terhadap pendapat, anjuran, ataupun ajakan elite formal dan elite informal untuk melaksanakan pembangunan. Ne top listen e vendeve me dembeli me te theksuar, ku te anketuarit ne pyetjen nese merren me sport. Histori Erotike Jemi nje cift dhe jetojme jashte shtetit. Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte karri i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore. 15 vjecarja nga Tirana, nuk e ka menduar se c'fare parashikon Kodi i Ri i Familjes, por e ka kryer ate vprim te turpshem pa u menduar shume. mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur. com/aqu5i == http://shurll. Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32… Lexo më gjërësisht. Histori erotike + 16 /Si bëra seks tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës 23:55 , 11/11/2016 Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. si cdo here me shume kujdes per veshjen. kesaj radhe do tu tregoj per historine me vjerren time pra mamane e nuses. 1 – “E doja te dashurin tim, dhe isha gati, keshtu qe beme seks. I thash të kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe përnjë moment buzet e tij u afruan me të mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nëpër gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bërë aq i fortë. Lajmin e ka botuar agjencia italiane e lajmeve Ansa. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Kam bërë seks me gruan e vëllait derisa ai ishte në punë dhe tani ata kanë një vajzë, që duket krejtësisht si unë. Pasionin, si komponent motivacional, Sternberg e ndërlidh me eksitimin fiziologjik i cili synon kah dëshira për seks. -Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij. net Jam nga tr. Tapi bagaimana kalu nyawanya sampai 100? Ya kurang lebih seperti itulah salah satu penampakan klo nyawa si Mario terlalu banyak. Unë në fillim e kundërshtova por më pas më pëlqeu ideja. seks me vellain tim Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Histori dhe Lajme Bomb 5,391,681 views. e di qe jam ne qender te vemendjes ne punen tim,detyra ime me lidhe me shume meshkuj,madje shume here koleget e punes nuk mi heqin syte sa here hipi dhe zbres shkallet e zyres,per te kaluar. Ja letra: Unë për vete jam vajzë, teze, kunatë, motër dhe nuse, nënë ende jo. E SOTMJA SHQIPTARE MË E HABITSHME SE TELENOVELAT BRAZILIANE - Recension për romanin "Njëzet e dy" të Fatime Kullit-- Nga HYSEN SINANI Kur ke punuar mbi tridhjetë vjet me librin letrar, si redaktor i detyruar t'i bësh "radiografinë" çdo vepre, sapo lexon faqet e para të një romani për të cilin kërkojnë mendimin tënd, gjëja e parë që shikon është fraza. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10 » Seks me. Të bësh seks me një kolege. Tani unë bëj seks edhe me shoqen edhe me burrin e shoqes, ndërkohë që bashkëshorti im nuk e ka idenë për këtë gjë”. Ky perendi Indian qe ishte edhe atje me shume emra dhe i mbushur me epitete, ishte si zakonisht orgjiastik, kurse paraqitjet e tij neper skulptura e tregojne me koken te rethuar nga koke te tjera dhe me shume duar dhe kembe ne forme levizjeje, te cilat tregojne vallezimet orgjiastike. Kam pasur natë vetëm për seks por asnjë lidhje serioze. Semua itu adalah proses belajar yang harus dilalui dan dialami oleh si bayi, hingga ia dapat berlari dan menjadi manusia mandiri. tė e nė do nuk ėshtė i mė po qė dhe pėr njė me se ta unė ka ti jo te mirė mund ju ēfarė nga si duhet ne kjo kam kėtė ai por shumė jam di kėtu je ke a. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Debes iniciar sesión para continuar. I kapi penisin që e gjeti kollaj, për tja ngrefur dhe ju mrrol përgjatë trupit ashtu me gjuhë akoma të trashur nga vera e ndërzimi i sapo kryer per turp. Qirje me vellain. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Tonia shfaqet e bukur dhe e re, 24-vjeçare, si në vitin 1883, kur Kol Idromeno, e përjetësoi me penelin e tij mbi kanavacë. I fejuari im me kerkoj te martohesha me te dhe un e dashuruar sic isha po e menduar dy here i thash PO. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Ia mengkaji kombinasi dari berbagai kemungkinan dari tampilan gender serta tentang proses yang berfokus pada gerakan yang melampaui ide, ekspresi, hubungan, tempat dan keinginan yang menginovasi berbagai perbedaan cara penjelmaan di dunia sosial. E kështu filloi kjo punë. Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se. Ndoshta do e quani si jo te mire këtë veprim që kam bërë, por e kam bërë. Site news – Announcements, updates, articles and press releases on Wikipedia and the Wikimedia Foundation. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Është sinjal i një rutine që po të vret, dhe të bësh seks me një koleg është gjallëruese, i jep shkëlqim diçkaje të venitur. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. rekening, nomer HP, pin BBM, dan alamat toko palsu yang setelah saya datangi adalah fiktif cust juga memasang banyak iklan bahkan salah satu toko sepeda yang saya pernah beli langsungpun si penipu akui toko tersebut punya si penipu. Tetapi penarikannya tidak dapat ditarik dengan cek, bilyet giro dan atau alat lainnya yang dipersamakan dengan itu (Menurut UU no. -Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij. Forum seks shqiptar Ora është Thu Aug 22, 2019 9:39 am Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Fillova ta prekja lehtë duke lëvizur dorën nga shpatulla në fundin e kurrizit. Isha rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. Femrat mund te nderrojne te dashurit sa here te duan. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. kukuuuuuuuuuu ani super yll holliwudi hahahahahahahahahaha u shpurra tuj kesh kjo si lugat po na tut neve jo me shkue ne holliwod ,ikin krejt prej saj hej zot jep men aty ku ska po budall jan do do njerz gjynah more si e mbani ata krye me veti ,ju e kini kryet per 4 kemb more. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10 » Seks me. Gjatë të premtes, ndjekësit e Anabel Facebook ndanë historitë e tyre të seksit me rroba të grisura Kush tha që mjafton t’i hiqni Ja përvojat e 10 shqiptarëveLetra 1Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Local embassy – For Wikipedia-related communication in languages other than English. Nuk e prisja, në fakt, por më shumë u habita nga vetja. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Unë në fillim e kundërshtova por më pas më pëlqeu ideja. Karenanya, pembangunan sebagai tujuan yang diinginkan, harus selalu memperhatikan faktor budaya dan tradisi masyarakat melalui sebuah kritik histori. Jadi, metode pembuatannya, sisa jaringan gigi asli si pasien di preparasi dengan mengecilkan ukuran gigi asli dahulu sehingga crown dapat di rekatkan secara permanen. Ajo tradhton me mendje (më të shumtën e rasteve, se ka dhe të tjera që tradhtojnë vetëm për seks) pra, në mënyrë cerebrale dhe jepet më shumë. Pozicioni në fjalë të ofron shumë variacione. Kalova disa vjet e pa lidhur. portalgaruda. Ariani me kete rrefim na meson edhe njehere se duhet te ruhemi dhe te kemi shume kujdes nga njerzit qe jane rritur pa vemendjen dhe dashurine e prinderve, si dhe jane rritur me deshira te paplotesuara ne femijeri. 2016 - Bota Sot. Me një gjoks të fryrë, formë vithesh si një zemër dhe një portret shumë rinor. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Jam një femër që shpejt më ngrihet gjaku. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Ne nje vend ku dominon dashuria dhe seksi i lire dhe me ke te duash, mosmarreveshjet zgjidhjen me nje ndeshje kriketi, ku mund te marrin pjese edhe vajzat. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Keta lloj personash behen te rrezikshem kur rriten, se duan te marrin hak per ate dashuri dhe gje te munguar. com/aqu5i == http://shurll. Histori e egër erotike: Bëra seks me pronaren deri sa. -Unè nuk e di tè ketè njè plazh tè tillè né kètè ishull-tha Marsilio me inat. Kam pasur natë vetëm për seks por asnjë lidhje serioze. Gjatë të premtes, ndjekësit e Anabel Facebook ndanë historitë e tyre të seksit me rroba të grisura Kush tha që mjafton t’i hiqni Ja përvojat e 10 shqiptarëveLetra 1Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Ndoshta më shumë se femrave të tjera… Por, kam gjetur mbështetje te fqinji im, pasi i dashuri ka kohë që ka harruar të bëjë seks me mua… Historia ime është. shkoi te pidhi im e me lepiu aq fort sa me beri te kallna. Ajo Evropë që pretendonte se po lëftonte për të drejtat e popujvet dhe për të mprojtur drejtësinë, dhe qytetërimin, ajo Evropë, gjer më dy vjet më parë na shikonte si të dënuar me vdekje, si të gatuarë për të qenë gjahu dhe plaçka e të tjerëvet. Meity Taqdir Qodratillah Anggota Adi Budiwiyanto Dewi Puspita Dora Amalia Teguh Santoso. Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 qershor 2019. Dukej shumë. Ketika nyawa si Mario diatas 9 maka ditulis 0. Ju jeni i martuar me një femër të rrallë. me zdeshi e filloji te me puthte gjithkah. Histori erotike + 16 /Si bëra seks tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës 23:55 , 11/11/2016 Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. Kam bërë seks me gruan e vëllait derisa ai ishte në punë dhe tani ata kanë një vajzë, që duket krejtësisht si unë. por kur filluam kete vit,sigurisht kuka me mire se ta nisesh me sex, pasi e beme kuptuam qe nuk jemi me ata te paret kur ishim te cmendur. portalgaruda. Iniciar sesión. U veshëm dhe, si për habi, as unë e as ajo nuk ishim të interesuar të shkonim në Prishtinë. October 8, 2014 Dua të ndaj me ju një sekret që as vetë se besoj që kanë ndodhur këto. Jam në mes të një udhëkryqi. Histori erotike: Si më bëri komshiu më bëri ta harroj burrin. Fillova ta prekja lehtë duke lëvizur dorën nga shpatulla në fundin e kurrizit. Nuk e prisja, në fakt, por më shumë u habita nga vetja. Më pas ata u afruan dhe u shtrinë bashkë me ne. com/aqu5i == http://shurll. I kam kaluar 8 javët e fundit në repartin e lindjes. ti do thush shife kte si **** direkt ke arma, po te garantoj se do e beshin te gjithe se ne familjet tona na thoshin gjithmone dhe na thone se para edhe se te martohesh do pysesh 20 veta se mos je gje kushuri edhe i 15 me gocen se gjaku jot nuk merret, dhe jo me kjo si eshte si me pas be moter e vella se me vje peshtire edhe me e shkrujt. Maka untuk membina hubungan kerja antar pegawai maupun antar atasan bawahan perlulah membicarakan komunikasi secara lebih terperinci. 1 - "E doja te dashurin tim, dhe isha gati, keshtu qe beme seks. Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem. Unë plaka, seks të zjarrtë me 22-vjeçarin, shokun e djalit tim! më 1. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Ju lutem mos më gjykoni se kështu erdhën rrethanat e jetës sime. Me këto fjalë e të tjera si këto, ai më bëri për vete dhe, pas një muaji nga dita që ju përshkrova më lart, ai më bëri të vetën. Kam bërë seks me shefen time, pasi unë e përfundova lidhjen time. com/aqu5i == http://shurll. Letra 1 Prsh anabelSektreti i familjes time Tashme me keqardhje e pranoj se e kam nje te tille,dhe qe per mua eshte nje barre shume e madhe Une me tezen time kam shum pak vite diference,7,dhe ajo eshte e martuar,me femijaktualisht burri i saj jeton jashte shteti,dhe ajo jeton se bashku me femijet e saj ketunje dite ajo me kerkoi qe ti ruaja nje sekret,dhe une pranova,ajo me tregoi per nje lidh. Artikel Menarik dari Superkoran (Superhalaman. mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur. ishaa nje vajz e djegur per seks te zjarrt nje nat prej netve te veres isha vetem ne shtepi dhe sdi se si me erdhii nje ndjenj per sex sa nuk vonova shum dhe e thirra nje shok timin per te ber sex pasi edhe ai ishe sikur un i flakur ai meniher pas 15 min arriti tek un hyri brenda un pa i ofruar asgje per te pir dhe pa e pytur asgje iu leshova ne preher dhe fillova ta puth me sa forc qe kisha. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Ata filluan të dilnin dhe me njerëz të tjerë dhe të merrnin pjesë nëpër orgji dhe sipas tyre e ka bërë lidhjen më të fortë. Për fjetje dhe shërbim, për te dyja familjet, duhej paguar diku rreth 5 euro. Atë ditë kishtë veshur një kostum sportiv. Për shembull, kur një grua e martuar përballet me një tundim të ri, tradhtinë, e ka shumë të vështirë të ruajë ekuilibrin brenda shtëpisë së vet. Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se. Britanikët e kanë quajtur miqësi me benefite: Bëhet fjalë për miqësi me diçka më tepër, domethënë seksin. Ata filluan të dilnin dhe me njerëz të tjerë dhe të merrnin pjesë nëpër orgji dhe sipas tyre e ka bërë lidhjen më të fortë. Nje nga kreret e krimit korrupsionit qe jeton parajsen tokesore si dikur Katerina e Rusise qe mbasi bente seks me Muzhiket I vriste e i hidhte ne lume Monat,Majlindat e ErMajlindat e ‘integrimit’ ne Shishtufine te nje populli te tere ,gra e femije pa piken e turpitprovokon ‘koke palaret’ duke ‘pranuar’nga nje ane gjendjen. Kam bërë seks me gruan e vëllait derisa ai ishte në punë dhe tani ata kanë një vajzë, që duket krejtësisht si unë. Unë plaka, seks të zjarrtë me 22-vjeçarin, shokun e djalit tim! më 1. por kur filluam kete vit,sigurisht kuka me mire se ta nisesh me sex, pasi e beme kuptuam qe nuk jemi me ata te paret kur ishim te cmendur. mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Një britanik ka treguar për tabloidin The Sun se bën seks me motrën e gruas, kurse ajo e di dhe është e lumtur për këtë. - Lexo - 11-Feb-2016 12:34 E tmerrshme/ I bëra seks oral babit deri sa. Si fshatar i pa dalë nëpër dynja, e kuptova se përpos sakrificës për të fituar para, që në atë. Ajo deklaron se eksitohet kur dëgjon vjehrrën teksa bën seks në dhomë me dashnorin e saj. Jam shum seksi. Debes iniciar sesión para continuar. Gjatë gjithë kohës unë e ngacmoja për të dashurat, por ai nuk më përgjigjej. HISTORI EROTIKE/ “Shoqja e motrës ma kërkoi… Unë bëra seks me të” U KURORËZUA ME MARTESË/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Erik Lloshit. shkoi te pidhi im e me lepiu aq fort sa me beri te kallna. Mir mua me pelqen shum bleona eshte bje kengetare shum e mire sa per veshje eshte me e mira se di ku i mer disa njerz skan buk me honger e ajo shkon ne hava cullakavet so prostitut po nejse ne vend se mei nimu te varferve ajo trranohet e per kte eshte zoti se hala nuk e din qka o ka i bon vetes e ju njerz qe po shkruni ja qifsha eja bosh kshtu. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Equifax breach was 'entirely preventable' had it used basic security Dec 10, 2018 A House Oversight Committee report out Monday has concluded that Equifax's security practices and policies were sub-par and its systems techcrunch. Ju lutem mos më gjykoni se kështu erdhën rrethanat e jetës sime. RRËFIMI/ E paharrueshme nata me nusen e dajës. Por bashkë me ne u bashkua dhe një kushuriri i tij. Kur burri i saj nuk është në shtëpi, vajza është gati që t’i futet në krevat çiftit të moshuar, pasi e tërheq aq shumë mënyra se si vjehrra bën seks. Gratë si ajo të veshura me një kostum të zgjonin brenda erosit tënd dëshirën për ta kafshuar gjatë aktit. me ishte pa rendesi se ishte femer vetem deshiroja te me lepinte pidhin e kallte tani me. Për shembull, kur një grua e martuar përballet me një tundim të ri, tradhtinë, e ka shumë të vështirë të ruajë ekuilibrin brenda shtëpisë së vet. Model rancangan ini cocok untuk kondisi yang tidak dimungkinkan diakukan pre test atau ketika dikhawatirkan akan adanya interaksi antara pre test dengan perlakuan yang diberikan. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Më pas ata u afruan dhe u shtrinë bashkë me ne. Ajo u nxe dhe me shtriu e me tha une te mesoj si te bejsh seks. Ballistat me Mukjen donin te bashkoheshim me Kosoven or bir komunisti dhe erdhi enveri juaj pastaj e prishi mukjen 2 dite mbasi e pranoi! Keto perrallat tregojani kalamajve qe po i rrisni me te njejten fryme, se vetem atyre ia fusni. tv live♥ shqip tv ♥ ♥ ♥ tregime dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. Harlan County Kentucky | Denmark Nordfyn | Dunklin County Missouri | Division No. Model rancangan ini cocok untuk kondisi yang tidak dimungkinkan diakukan pre test atau ketika dikhawatirkan akan adanya interaksi antara pre test dengan perlakuan yang diberikan. Në moment menduan se mos ishte e gjithë kjo ndonjë lojë si ato me kamera të fshehta, pasi banakieri e shikoi notën 5 euro me habi, por nuk tha gjë. Një histori e bukur si në përralla vjen përmes shekujve duke dalë prej labirinteve pa diell të Mesjetës si një dritë verbuese, për t’i treguar botës së kohës moderne se, dashuria si ndjenjë ka lindur qysh në prehistori bashkë me lindjen e dy njerëzve të parë, burrit dhe gruas. Pershendetje staf i nderuar ! Pik spari deshta tju pershendes , se me te vertet ne kohen e lire hy ne faqen e juaj dhe lexoj pyetjet e personave me probleme te ndryshme dhe e shoh se kan marre ndihme nga ju , gje qe me beri te jau tregoj nje histori timen qe e mbaj brenda vetes 12 vite me radhe !. Është e lidhur me sferën profesionale, mbi të gjitha nëse kolegia është një epror. Ja nisi duke thith si profi. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. Si fillim do thoja se teoria e trajtimit të dritës si -thjesht- dukuri, pra jo si materie apo energji e caktuar, por si diçka e konceptuar nga truri ynë, pra vetëm si dri. por kur filluam kete vit,sigurisht kuka me mire se ta nisesh me sex, pasi e beme kuptuam qe nuk jemi me ata te paret kur ishim te cmendur. Fatkeqësisht mora vesh qe kam ngelur shtatzënë dhe nuk e di as me kë e kam. Histori Seksi Te Verteta 2016. Përgjigjja e psikologes. Iniciar sesión. -Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij. Skandal seks, keuangan, tamak akan harta/fasilitas, haus kekuasaan dan kedudukan, tidak rela posisinya digantikan oleh orang lain, semangat saling menjatuhkan sesama pemimpin, kebal terhadap kritikan, otoriter, merasa diri paling berpengalaman dan paling dibutuhkan, sulit bekerjasama dalam perbedaan, sulit mengakui kelebihan orang lain. Meshkujt zakonisht janë shokët nga birraria. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Nuk ishte vetëm dehja nga alkoli por një djegie, nje pasion. 0 Fal 3 Dëno. Perlekatannya dengan gigi umumnya baik, namun masih dapat dilepas oleh dokter gigi dengan alat khusus. Nuk e prisja, në fakt, por më shumë u habita nga vetja. com/aqu5i == http://shurll. Urađen je na crnogorskom i albanskom jeziku. Unë në fillim e kundërshtova por më pas më pëlqeu ideja. Përgjigjja e psikologes. Në moment menduan se mos ishte e gjithë kjo ndonjë lojë si ato me kamera të fshehta, pasi banakieri e shikoi notën 5 euro me habi, por nuk tha gjë. Qe nisi si lufte per te cliruar vendin e mbaroi si lufte per ta pushtuar ate kjo dihet, keshtu qe lerini sajesat!. • Erosi sipas filozofisë së Platonit Megjithëse dashuria ndihet si fillim për një person të caktuar, me kalimin e kohës transformohet në një vlerësim për bukurinë brenda atij personi, ose kalon dhe në vlerësim të vet bukurisë. Ishte njohur me një djalë në vendin ku punon dhe mendon të krijojë një lidhje. Histori Të Jetës, Pristina. Ndërkohë unë dhe Mara u shtrimë në shtrat. Ariani me kete rrefim na meson edhe njehere se duhet te ruhemi dhe te kemi shume kujdes nga njerzit qe jane rritur pa vemendjen dhe dashurine e prinderve, si dhe jane rritur me deshira te paplotesuara ne femijeri. Dashuria dhe seksualiteti ishin dukuri, të cilat me shekuj konsideroheshin si tema tabu, dhe për to bisedohej, diskutohej, debatohej vetëm me gjuhë të matur, me fjalë të zgjedhura ose thënë më konkretisht - në mënyrë të sofistikuar, duke pasur parasysh mentalitetin patriarkal por dhe ligjet e rrepta që mbisundonin atëkohë. madje burrin e lash ne shtrat,dhe u vesha. -Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim njè Taxi nesèr. Unë i propozova që të silleshim kah Brezovica, e kur të bie terri të hynim në Prizren. nga SekreteBukurie; më August 31, 2017; Këto janë 3 femrat që duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit. Në qoftë se je nga ata që i përkasin shkollës së vjetër, lere partneren të të kalërojë ashtu si do ajo. HISTORI EROTIKE/ "Shoqja e motrës ma kërkoi… Unë bëra seks me të" U KURORËZUA ME MARTESË/ Ja si janë veshur të ftuarit në dasmën e Erik Lloshit. Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se. Historitë e ngjarjeve erotike të dërguara në rubrikë “Deire” te britanikja “The Sun” janë nga më të çuditshmet, por kjo histori e ka kaluar çdo parashikim. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Show all posts. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. 2016 - Lexo. Konsultan Analisis Statistik Skripsi Thesis Disertasi. Për tu ngushëlluar burri lidhet me motrën e ish-gruas. Dj Amar Music. tinukjevetem. Deshiron te te qi me tha? po si i thashe po ajo mori vibratorin e steermadh. Tregime Erotike - Kam fjetur me vëllain e burrit. Për shembull, kur një grua e martuar përballet me një tundim të ri, tradhtinë, e ka shumë të vështirë të ruajë ekuilibrin brenda shtëpisë së vet. Unë plaka, seks të zjarrtë me 22-vjeçarin, shokun e djalit tim! më 1. Histori erotike + 16 /Si bëra seks tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës 23:55 , 11/11/2016 Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. Ata filluan të dilnin dhe me njerëz të tjerë dhe të merrnin pjesë nëpër orgji dhe sipas tyre e ka bërë lidhjen më të fortë. Asaj i shkruan një 20- vjeçare e cila tregon se prej disa kohësh ka lidhje me babain e shoqes së ngushtë, që njëkohësisht ishte edhe shoku i babait të saj. Lirinë dhe vetqeverimin tonë e kemi marrë me pahir, rrëmbyerë me fuqi. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. Reference desk – Serving as virtual librarians, Wikipedia volunteers tackle your questions on a wide range of subjects. Si fshatar i pa dalë nëpër dynja, e kuptova se përpos sakrificës për të fituar para, që në atë. Histori erotike: Si më bëri komshiu më bëri ta harroj burrin. Jashtetokesore-Alien - Brenda 20 vjetësh do të takojmë alienët - UFO-t përplasen në Kinë, fshatarët të tronditur nga 'topi gjigant i zjarrit' - Sinjale misteri. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10 » Seks me vellain Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10 » Foto te Genta Ismajlit Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi. Është sinjal i një rutine që po të vret, dhe të bësh seks me një koleg është gjallëruese, i jep shkëlqim diçkaje të venitur. One of the world's largest video sites, serving the best videos, funniest movies and clips. Shkuam në Durrës të nesërme, po ai si çun i ndrojtur nuk më fliste. Jadi, metode pembuatannya, sisa jaringan gigi asli si pasien di preparasi dengan mengecilkan ukuran gigi asli dahulu sehingga crown dapat di rekatkan secara permanen. U veshëm dhe, si për habi, as unë e as ajo nuk ishim të interesuar të shkonim në Prishtinë. » seks me motren time te madhe Mon Jan 22, 2018 9:22 pm nga kamerras10 » seks i eger me kunatin Mon Jan 22, 2018 9:20 pm nga kamerras10 » Si me qiu tezja ime Mon Sep 11, 2017 10:54 pm nga kamerras10 » Seks me vellain Mon Jul 31, 2017 11:28 am nga kamerras10 » Foto te Genta Ismajlit Sat Feb 07, 2015 11:30 pm nga edi. 1 - "E doja te dashurin tim, dhe isha gati, keshtu qe beme seks. Britanikët e kanë quajtur miqësi me benefite: Bëhet fjalë për miqësi me diçka më tepër, domethënë seksin. pastaj hap kembet,,me thot se do akoma seks por kete radhe ne anus,nuk po mundjae ta besoja, ai kishte ende energji. Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. com/aqu5i == http://shurll. com) “The Sophie’s World: Tuhan”, Substansi Representative A. shkoi te pidhi im e me lepiu aq fort sa me beri te kallna. Mes këtyre të fundit, përveç tekstit përfundimtar të botuar, gjenden edhe dy variante të tjera, të papërfunduara por mjaft të gjata të Erotizmit, të cilat Bataille-i i ka braktisur në udhë e sipër: njëri me titullin Histori e erotizmit, dhe tjetri i ashtuquajtur "varianti i 1953-shit". Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. Bukurine ma ka fal natyra. Është sinjal i një rutine që po të vret, dhe të bësh seks me një koleg është gjallëruese, i jep shkëlqim diçkaje të venitur. Ju jeni i martuar me një femër të rrallë. vjet nusja ishte shtatezane dhe lindi para vitit te ri, dhe si cdo mashkull qe ne kete periudhe nuk ben shume sex edhe une kisha mbetur pak holle. Plazhi èshtè né njè vend ku nuk afrohesh dot me makinè ,edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg. Përgjigjja e psikologes. Nga pikëpamja filozofike, si do ta perceptojmë ekzistencën tonë në botë? Po nga ajo psikologjike, si do t’ia dalim në një kohë kaq të zgjeruar? Gjithçka do të vijë me kohën. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Teori ini tidak hanya menyangkut sisi gender tetapi juga seks. Tani jam vërtetë jo mirë, nuk di a të martohem apo jo? Se di si do më sillen ato kushërirat se ato sa gjejnë mundësinë duan seks të çmendur dhe vetë më thonë se as me burrat e tyre nuk bëjnë kaq seks me dëshirë e pasion. madje burrin e lash ne shtrat,dhe u vesha. Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. me zdeshi e filloji te me puthte gjithkah. Ndoshta më shumë se femrave të tjera… Por, kam gjetur mbështetje te fqinji im, pasi i dashuri ka kohë që ka harruar të bëjë seks me mua… Historia ime është. Por të njëjtën ofertë ma bëri edhe gruaja e tij por në këtë rast burri i saj e dinte. pdf) or read book online for free. Ia mengkaji kombinasi dari berbagai kemungkinan dari tampilan gender serta tentang proses yang berfokus pada gerakan yang melampaui ide, ekspresi, hubungan, tempat dan keinginan yang menginovasi berbagai perbedaan cara penjelmaan di dunia sosial. Tabungan merupakan simpanan masyarakat yang penarikannya dapat dilakukan oleh si penabung sewaktu-waktu pada saat dikehendaki dan menurut syarat-syarat tertentu yang telah ditetapkan oleh bank penyelenggara. Dukej shumë. Tetapi penarikannya tidak dapat ditarik dengan cek, bilyet giro dan atau alat lainnya yang dipersamakan dengan itu (Menurut UU no. Ne faqen tone do te mund te gjeni muzik shqip, albachat, horoskop, lajmet e fundit si dhe shume argetim te ndryshem. Ndërkohë unë dhe Mara u shtrimë në shtrat. Kam pasur natë vetëm për seks por asnjë lidhje serioze. Dashnori im ishte djalë i pashëm, trup hedhur dhe shumë shakaxhi, por kurrë nuk kishim bërë seks bashkë. Pas kaq kohe desha te ndaj me ju kete histori qe me ka. Kam bërë seks me shefen time, pasi unë e përfundova lidhjen time. Dj Amar Music. Kjo ndoshta është histori e turpshme, por ja që më ka ndodhur. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezèt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Është një histori e çuditshme që nis me një martesë, pastaj zënka e në fund ndarja. Meshkujt zakonisht janë shokët nga birraria. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo dëshirat abstrakte të shprehura vetëm me fjalë, por kërkon një mishërim të shenjtë dhe konkret. Ishte njohur me një djalë në vendin ku punon dhe mendon të krijojë një lidhje. I thash të kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe përnjë moment buzet e tij u afruan me të mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nëpër gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bërë aq i fortë. Pernik-pernik nilai “kacoi angi” ini memungkinkan masyarakat untuk bertoleransi terhadap pendapat, anjuran, ataupun ajakan elite formal dan elite informal untuk melaksanakan pembangunan. Histori erosi-Seksi me 22 vjeçarin më shpëtoi martesën. Terus gimana cara dapetinnya? Ga perlu pakai cheat ato kode2 curang laennya. Pasi u takuam bëmë seks dhe kështu vazhdojmë ende. Pasi që vijnë, ata vazhdojnë të pinë edhe për një orë ose dy. ch// TREGIME EROTIKE,TREGIME TE NXEHTA,TREGIME ME TE QIRA,TREGIME SEKSUALE,TREGIME EKSCITUESE. Histori erotike: Si më bëri komshiu më bëri ta harroj burrin. Ajo u nxe dhe me shtriu e me tha une te mesoj si te bejsh seks. Isha rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte karri i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore. Historitë e ngjarjeve erotike të dërguara në rubrikë “Deire” te britanikja “The Sun” janë nga më të çuditshmet, por kjo histori e ka kaluar çdo parashikim. Një histori ndryshe nga herët e tjera ka mbërritur në rubrikën e psikologes së 'The Sun' e cila duket se do të ndezë mjaft debat. Tregime Erotike - Kam fjetur me vëllain e burrit. Histori e egër erotike: Bëra seks me pronaren derisa… (+18) Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. Me këto fjalë e të tjera si këto, ai më bëri për vete dhe, pas një muaji nga dita që ju përshkrova më lart, ai më bëri të vetën. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek shpia e. I kam tre fëmijë, të rritur. == http://shurll. Mir mua me pelqen shum bleona eshte bje kengetare shum e mire sa per veshje eshte me e mira se di ku i mer disa njerz skan buk me honger e ajo shkon ne hava cullakavet so prostitut po nejse ne vend se mei nimu te varferve ajo trranohet e per kte eshte zoti se hala nuk e din qka o ka i bon vetes e ju njerz qe po shkruni ja qifsha eja bosh kshtu. I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezèt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece.